Losbylogo

Kjære logistikkentusiaster!

Logistikkforeningens Østlandsavdeling har lenge ønsket å tilby sine medlemmer (og potensielle medlemmer) en årlig konferanse i tillegg til vår velkjente Årskonferanse til Kiel hver mars/april.

Formålet med denne nye konferansen er å leve opp til foreningens mål om kompetanseheving og nettverksbygging i en sosial ramme – som vi er godt kjent for! Valget har falt på idylliske Losby Gods i Lørenskog, kun 15 minutter fra Oslo.

Datoen er satt til 10. september 2013, og formatet denne gang blir «frokost-til frokost». Denne tirsdagen blir fullspekket med gode dypdykk i aktuelle tema for våre medlemmer, og avrundes med en hyggelig nettverksmiddag (pluss noen overraskelser) i Losbys helt unike omgivelser.

Losby

Info om arrangementet: http://logistikkforeningen.no/index.php?page_id=89&article_id=802

Påmeldingsskjema: https://www.linkevent.no/events/RegForm.aspx?id=fbe36e17-6917-495c-9efa-df70b8db6424

Spørsmål om arrangementet kan rettes til cato.hoberg@centiro.com eller arild.brennholm@elektroskandia.no .

Logistikkforeningen har leid samtlige av hotellets 70 rom, men ikke nøl med påmeldingen – her blir det fort fullt. Vi sees i september!

Med vennlig hilsen

Logistikkforeningen.no, avd. Østlandet

liggendelogo